1. Teambuilding NSO

 

Probíhající světová pandemie offline setkáním příliš nepřeje. S létem ale přichází sluníčko a také menší uklidnění situace, čehož jsme patřičně využili a uspořádali náš první teambuilding.

Teambuilding probíhal od 25. do 29. 7. v okouzlujícím prostředí Orlických hor. Společný čas jsme samozřejmě nestrávili jen hraním her a nočních bojovek, ale využili jsme ho také k zaslouženému odpočinku.

Společně jsme skvěle utužili kolektiv, ve kterém jsme se seznámili mezi sebou, užili si jízdy na tříkolkách, návštěvu lanového parku, výlety, večerní filmy i již zmíněné hry a bojovky. Sportovně jsme akční také byli, někteří z nás chodili ráno běhat nebo se protahovat, jiní se otužovali v říčce Bělé a všichni společně si zahráli volejbal.

„Mimo to, že společně jdeme za změnou školství, tak utužujeme skvělé vztahy napříč republikou. Nyní už víme, co od sebe vzájemně očekávat a že se jeden na druhého můžeme spolehnout. Toho si nejvíce vážím. Prostory, které jsme měli díky Albě k dispozici, jsme využili na maximum a za to jim patří mé velké díky,“ říká místopředseda NSO Tadeáš Vylita.